Вас зацікавить

Як правильно утилізувати кондиціонер

Купуючи будь-яку річ, будь то кліматична техніка, одяг або будь-який інший предмет побуту, ми рідко замислюємося про те, що будемо з нею робити, коли вона прийде в непридатність. Більшість побутових предметів ми просто викидаємо, але існує досить об'ємний перелік продукції, яку за законом ми зобов'язані здати на утилізацію. Адже збереження навколишнього середовища залежить від того, наскільки цивілізовано утилізуються і переробляються відходи. Особливо відповідально слід підходити до питань утилізації таких предметів як батарейки, старі монітори, телевізори, холодильники та кондиціонери.

Опалення приватного будинку: як вибрати труби?

Вибір труб опалення - заняття набагато складніше, ніж вибір сантехніки або, скажімо, меблів. Непідготовленим в магазин йти не можна. Віддавати перевагу тому, що порадить продавець, ну або тому, що просто сподобається зовні - занадто нерозумно. Замість цього необхідно заздалегідь розібратися з кількома речами. Знання всього, що перераховано нижче, здорово допоможе коли ви підете купувати труби, і ніякій продавець тоді не зможе вас заплутати.

Експлуатація кондиціонера в зимовий період: обігрів та охолодження при низьких температурах

Сучасні спліт-системи можна ефективно використовувати не тільки для порятунку від літньої спеки, а й для створення комфортного мікроклімату у квартирі взимку, якщо в цьому є необхідність. Однак, включаючи його в холодну пору року, слід враховувати ряд важливих нюансів - це дозволить забезпечити безпечну та надійну роботу системи.

Вибір кондиціонера: що вони можуть і на що звернути увагу перед покупкою

Кондиціонери - незамінна річ у побуті, якщо належним чином підібрати параметри пристрою, а потім правильно його встановити. І тут якраз починаються проблеми, тому що про кондиціонери складено стільки міфів, що легко можна будь-кого збити з пантелику.

Правильне кондиціонування квартири

Системи кондиціонування повітря дозволяють створити в житлових приміщеннях оптимальний мікроклімат: збалансувати співвідношення температури та вологості, а також позбавити повітря від пилу та мікроорганізмів. Саме виходячи з міркувань комфорту і вибирають кондиціонер для квартири.

Як вибрати опалення для приватного будинку?

У сучасної системи опалення приватного будинку існує безліч варіантів виконання, кожен з яких має свої особливості, переваги та недоліки. Залежно від технічних особливостей, Ваших побажань та бюджету, ми зможемо допомогти Вам вибрати та реалізувати оптимальний тип опалення, що ідеально підходить саме під Ваші потреби. Ми розповімо Вам, як вибрати ресурс, за допомогою якого буде опалюватися будинок, та познайомимо з особливостями вибору опалення за допомогою теплої підлоги чи радіаторів.

Наші телефони

Графік роботи

  • Пон. - П'ят.
  • Субота
  • Неділя
  • 09.00 - 19.00
  • 09.00 - 15.00
  • вихідний