Електромонтажні роботи

Повний комплекс послуг з монтажу електромереж

Монтаж електрики «під ключ»

Правильно спроєктована та змонтована електрика - запорука стабільного функціонування всієї техніки, освітлення та інженерних комунікацій в будинку.

Ми готові професійно виконати будь-які роботи, пов'язані з електрикою - від розведення електропроводки в приватному будинку до повноцінної електрифікації «під ключ» об'єкта будь-якої складності - офісу, складу або виробничого приміщення.

Наш досвід дозволяє нам з першого разу правильно скласти проєкт електрифікації, відразу визначивши необхідну кількість кабелю та місця розташування основних елементів, з урахуванням штробління стін будинку і необхідною кількістю гофр та кабель-каналів.

Ми пропонуємо комплексні послуги з монтажу електрики «під ключ», що містить в собі:

 • проєктування з урахуванням вірного розподілу навантаження, виключення стрибків напруги, грозозахистом
 • розводку електропроводки з монтажем автоматів, розеток, вимикачів і т.п.
 • збірку розподільних щитів
 • правильну організацію системи заземлення
Вентиляція

Монтаж електропроводки

Монтаж електропроводки проводиться нами за заздалегідь складеною схемою, що визначає оптимальний спосіб розводки проводки. При складанні схеми електропроводки будинку наші фахівці здійснюють розрахунки, в результаті яких визначаються необхідні параметри кабелів та щитового обладнання. Ми використовуємо схему будівлі, на якій зазначаються передбачувані місця підключення електроприладів, освітлювального устаткування, місця розташування розеток та вимикачів.

Залежно від типу електроприладів або їх призначення, ми складаємо схему монтажу електропроводки на якій візуально зображені лінії, за якими згодом буде прокладена електропроводка. Зазвичай, для потужних споживачів електроенергії - електроплит, електрокотлів або бойлерів передбачаються окремі лінії електропроводки, а інші елементи електромережі будинку групуються за типом (наприклад, освітлення або розетки) або місцем розташування (спальня, кухня і т.п.) в залежності від навантаження або оптимального способу розводки електропроводки по будинку.

За заздалегідь складеним кошторисом наші фахівці здійснюють закупівлю усіх необхідних матеріалів - кабелів, розподільних коробок, щитового обладнання, розеток, вимикачів, фурнітури та кріпильних елементів. За складеною схемою електропроводки ми наносимо розмітку для подальшого монтажу.

Ретро-проводка
Ретро-проводка
Електропроводка прихована в порожнині плінтуса
Електропроводка прихована в порожнині плінтуса

Монтаж електропроводки може бути проведений, в залежності від матеріалу стін будинку, двома способами - відкритим або закритим. При відкритому монтажі проводка укладається поверх стін, в спеціальних каналах або гофрі. Головна особливість відкритого монтажу електропроводки - розміщення її безпосередньо на стінах, без подальшого приховування чистовою обробкою. Такий монтаж виконується простіше і швидше, ніж аналогічний монтаж закритого типу, і дозволяє залишити електропроводку вільної для візуального огляду при експлуатації.

Однак відкритий монтаж помітний в інтер'єрі. Щоб більш лаконічно вписати змонтовану відкритим способом електропроводку в інтер'єр, ми можемо запропонувати Вам монтаж в кабель-каналах, стилізованих під деревину різних порід або монтаж ретро-способом. Ретро-проводка закріплюється шляхом накручування спеціально підготовлених проводів на порцелянові кріплення.

При закритому монтажі електропроводка розміщується всередині стін будинку таким чином, щоб її можна було закрити подальшою чистовою обробкою. Використовуючи такий метод монтажу проводки ми суворо дотримуємося всіх чинних норм безпеки, завдяки чому виключається ризик випадкового пошкодження або запалення покладеної в стінах проводки при подальшій експлуатації. Закритий монтаж проводки супроводжується висвердлюванням або штроблінням отворів під проводку, розподільні коробки, підрозетники та вимикачі.

Незалежно від обраного методу монтажу, електропроводка укладається строго по горизонталі або вертикалі, відхилення кабелю під кутом неприпустимі. При монтажі ми виключаємо контакт проводки з різними металевими елементами конструкції будинку, а при проходженні проводки поблизу труб опалення або гарячого водопостачання забезпечуємо її належною теплоізоляцією.

Залежно від технічних умов, Ваших побажань до дизайну приміщень та норм безпеки, ми можемо здійснювати монтаж проводки як по стінах, так по підлозі та стелі. Місця з'єднань проводки в обов'язковому порядку розташовуються усередині спеціальних розподільних коробок.

Після завершення робіт з монтажу проводки, проводяться фінальні роботи по монтажу та налагодженню електричного щита, пристрою захисного відключення (ПЗВ), автоматики. Щоб перевірити якість монтажу проводки та всіх елементів, ми робимо чорновий монтаж патронів і лампочок та здійснюємо тестування щитового обладнання. А одна з головних вимог, якої дотримуються наші фахівці при монтажі проводки та проєктуванні схеми електропостачання будинку - дотримання всіх заходів та стандартів безпеки, які гарантують коректну роботу всіх електроприладів та захищеність електропроводки від пошкоджень.

Вентиляція

Особливості монтажу електропроводки:

Монтаж проводки здійснюється з урахуванням вимог пожежної безпеки таким чином, щоб виключити можливість нагріву або загоряння кабелю, його ізоляції або елементів оздоблення. Залежно від матеріалу, з якого виготовлені стіни будинку, нами вибирається правильний спосіб укладання та кріплення проводки.

У приміщеннях підвищеної вологості (ванних кімнатах, душових, парних і т.д.) або на відкритих верандах, монтаж проводки ми здійснюємо за допомогою різних методів гідроізоляції, що захищають проводку від попадання води або пари.

Для виключення ризику пошкодження електричним струмом ми монтуємо проводку, автоматику та заземлення таким чином, щоб при аварійному пошкодженні ізоляції, електроприладу або проводки, забезпечити зняття напруги в автоматичному режимі.

Монтаж заземлення

Для безпечного проживання приватний будинок обов'язково вимагає організації заземлення, тому що при порушенні ізоляції або пошкодженні електроприладів (пральної машини, бойлера і т.п.), навіть при використанні ПЗВ, на корпус техніки відбувається виток струму небезпечний для життя.

Заземлення приватного будинку - це монтаж в землі заземлювального електрода, який відводить на себе електричний струм в разі пошкодження ізоляції проводки або несправність електроприладів. Також заземлення потрібно для більшості типів сучасного побутового обладнання та електричних приладів розташованих в котельні будинку.

Принцип роботи заземлення базується на законах фізики, відповідно до яких електричний струм йде в бік найменшого опору. У разі пошкодження електрики або електроприладів в будинку, заземлення відведе струм на себе. У поєднанні з ПЗВ ця схема працює наступним чином: при пошкодженні електричного кола ПЗВ відключає подачу електрики, а заземлення відводить на себе той струм, який залишається на корпусі відключеного електроприладу. Грамотна організація спільного використання ПЗВ та заземлення дозволяє повністю убезпечити мешканців будинку від ураження струмом.

Вентиляція
Вентиляція

Установка заземлення відбувається таким чином:

 • Недалеко від будинку на невеликій ділянці землі в землю вбиваються покриті міддю стрижні, сполучені між собою різьбовими з'єднаннями та латунними муфтами. У зібраному вигляді ця конструкція являє собою єдиний вертикальний електрод закопаний у землю.
 • Від закопаного в землю електрода через спеціальний затискач виводиться провідник. Місце виведення захищається від впливу зовнішнього середовища гідроізоляційною стрічкою.
 • За допомогою провідника заземлення з'єднується з головною заземлювальною шиною (ГЗШ), розташованою в електричному розподільчому щиті будинку.

Для зручності діагностики верхній край електрода заземлення може бути закритий інспекційним колодязем.

Використовуваний нами метод модульно-штирьового заземлення з обмідненим сталевим стрижнем значно простіший, ефективніший та довговічніший, ніж застарілий спосіб організації заземлення з використанням чорного металу. Заземлення з чорного металу без антикорозійного покриття має менший термін служби, а поява на металі корозії призводить до зростання опору, що знижує ефективність заземлення. Заземляючи електроди, які призначені для установки в ґрунт, можуть бути виготовлені виключно з:

 • стали гарячого цинкування
 • стали в мідній оболонці або з мідним покриттям
 • нержавіючої сталі
 • голої міді

У більшості випадків достатньо організації заземлення на сталевих електродах, покритих міддю. При роботі в ґрунтах з високим опором ми застосовуємо електроди з нержавіючої сталі, а в екстремальних умовах ми використовуємо електроди-заземлювачі з нержавіючої сталі, заповнені сумішшю мінеральних солей.

Безкоштовний розрахунок вартості робіт

Складемо детальний кошторис на електромонтажні роботи, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте +380679200236, +380501625985 або залиште свої дані - ми Вам передзвонимо.

Часто задавані питання

Хто буде моєю контактною особою?
За Вашим об'єктом буде закріплений персональний менеджер і інженер, які будуть повністю контролювати хід робіт - від початкового етапу розрахунків до фінальної здачі робіт та запуску обладнання. Також Ваш менеджер буде доступний і після завершення монтажних робіт, якщо його допомога знадобиться в експлуатації обладнання.
Як я можу бути впевнений, що від мене не приховають дефекти системи?
Яку відповідальність Ви несете за неякісні матеріали та обладнання?
Чи можуть монтажники на об'єкті просити у мене гроші за невраховані роботи?
Як я зможу контролювати хід робіт дистанційно?
Хто прибирає сміття після закінчення робіт?
Як контролюється якість обладнання та матеріалів?
Для виконання робіт ми використовуємо тільки перевірене обладнання, закуплене безпосередньо у виробників або представників закордонних компаній в Україні. Ми ретельно перевіряємо наявність необхідних сертифікатів, гарантійних талонів і в обов'язковому порядку перевіряємо якість матеріалів при закупівлі. Додаткову перевірку все обладнання проходить на етапі монтажу та пусконалагоджувальних робіт.
Які додаткові витрати можуть виникнути понад затверджені в кошторисі?
Яку відповідальність Ви несете в разі недотримання термінів здачі робіт?
Як я зможу контролювати якість прихованих робіт - укладання теплої підлоги в бетонну стяжку?
Як проводиться внутрішній контроль якості робіт?
Чи можуть проводитися роботи взимку?

Наші телефони

Графік роботи

 • Пон. - П'ят.
 • Субота
 • Неділя
 • 09.00 - 19.00
 • 09.00 - 15.00
 • вихідний