Встановлення опалення

Від грамотного проєктування до якісного монтажу

Встановлення опалення «під ключ»

Система опалення - дуже складний механізм, а правильно підібрана та змонтована система опалення дає не тільки тепло в будинку, але й дуже значну економію в майбутньому. Наш досвід дозволяє індивідуально підібрати оптимальну систему опалення за технологією, термінами реалізації та вартістю для будь-якого об'єкта - квартири, приватного будинку, виробничого, складського чи торгового приміщення.

Ми ретельно розрахуємо, грамотно спроєктуємо та якісно встановимо опалювальну систему будь-якої складності. Для монтажу ми використовуємо виключно надійне і перевірене обладнання від провідних європейських виробників. Наші контракти з відомими постачальниками та виробниками дозволяють нам запропонувати Вам все необхідне за ціною навіть нижче ринкової.

Ми акуратно та продумано змонтуємо всі складові системи опалення:

 • котли - газові, електричні, твердопаливні
 • бойлери - електричні, непрямого нагріву, комбіновані
 • радіатори - біметалеві, алюмінієві, сталеві панельні, чавунні
 • теплі підлоги будь-якої складності - водяні та електричні
 • трубопроводи - металопластикові, сталеві, мідні, поліпропіленові, поліетиленові
 • конвектори - в середині підлоги, з примусовою або природною конвекцією
 • рушникосушки
 • запірну арматуру, з'єднувальні елементи
 • автоматику системи опалення, датчики та терморегулятори
Вентиляція

Проєктування опалення

Проєктування - одна з найважливіших складових установки системи опалення в приватному будинку чи на комерційному об'єкті. Без проєктування неможливо створити надійну, ефективну та безпечну систему опалення. Проведення попередніх розрахунків і складання проєкту опалення допомагає заощадити на обладнанні, матеріалах та скоротити щомісячні витрати на опалення.

При проєктуванні опалення і гарячого водопостачання двох або багатоповерхового будинку враховуються всі нюанси руху води та теплоносія в системі опалення по поверхах, створюються інженерні рішення, що не допускають перепадів тиску або виникнення неполадок в системах опалення та водопостачання будівлі.

Вентиляція

Грамотний розрахунок та вірне проєктування системи опалення допоможе:

 • підібрати систему опалення, яка максимально ефективно буде підтримувати тепло у всіх приміщеннях;
 • економічно витрачати ресурс, який використовується для опалення (газ, електрику, тверде або рідке паливо);
 • в залежності від призначень та способу використання різних приміщень, організувати регулювання температури таким чином, щоб створити максимально комфортні умови в усіх приміщеннях;
 • забезпечити надійність функціонування системи опалення, спростити її обслуговування;
 • дотриматися всіх норм безпеки;
 • підібрати оптимальне обладнання та матеріали;
 • точно розрахувавши необхідну потужність обладнання та необхідну для монтажу кількість матеріалів.

Монтаж опалення

Після проєктування опалення, теплового розрахунку, підбору обладнання та матеріалів, підготовки монтажних схем, ми здійснюємо підготовку приміщень будівлі, при необхідності проводимо повний або частковий демонтаж старої системи опалення.

Монтаж котла та обв'язка котла

Монтаж котла наші інженери виконують строго за нормами, передбаченими рекомендаціями виробників котельного обладнання в заздалегідь визначеному місці, що відповідає вимогам безпеки. Обв'язка котла - це монтаж всього необхідного для роботи котла та системи опалення - помпи, розширювальних баків, групи безпеки, фільтрів і т.п.

Монтаж димоходу

При установці газового, дизельного або твердопаливного котла опалення необхідно провести установку димоходу. До монтажу димовидалення ми ставимося з максимальною відповідальністю. Саме димохід відповідає за відведення продуктів згоряння і забезпечує захист від отруєння мешканців будинку чадним газом. Димохід підбирається нашими фахівцями з урахуванням перетину патрубка котла опалення, захисту від появи конденсату, що утрудняє димовидалення. Монтаж димоходу проводиться з мінімально можливою кількістю ухилів та вигинів.

Монтаж бойлера

Водонагрівач непрямого нагріву (бойлер) ми встановлюємо поруч з опалювальним котлом. Цей бойлер виконує функцію теплового акумулятора опалювальної системи, служачи при цьому джерелом гарячої води. Наші фахівці з'єднують бойлер з системою гарячого водопостачання будівлі.

Монтаж колекторів

Для рівномірного розподілу тепла та отримання можливості регулювати рух і температуру теплоносія в окремих елементах і контурах опалення, в систему ми монтуємо особливі розподільні вузли - колектори. Для аналізу і контролю опалювального процесу, колектор ми можемо доповнювати лічильниками розходу та лічильниками тепла. Системи опалення, в яких використовуються колектори, показують найкращі результати по ефективності роботи опалення та надійності всієї системи опалення.

Монтаж радіаторів, конвекторів

Перший етап процесу - монтаж кронштейнів. Монтаж же радіаторів ми супроводжуємо установкою заглушок, терморегуляторів, кранів і т.п.

Розводка труб

Перед монтажем труб опалення, за складеною на першому етапі монтажною схемою, фахівці з монтажу роблять розмітку стін будинку, при необхідності проводять свердління отворів та штробління стін. Для з'єднання труб при монтажі ми використовуємо спеціальні фітинги та з'єднувальні елементи. Для забезпечення герметичності з'єднання труб, монтаж супроводжується пайкою. Спосіб монтажу труб опалення буде залежати від обраного матеріалу труб та способу розводки опалення.

Укладання теплої підлоги

При монтажі теплої підлоги наші фахівці, за попередньо складеної монтажною схемою, проводять укладання труб теплої підлоги, арматурної сітки (або утеплювача з плівкою), здійснюють підключення теплої підлоги до колекторної групи або насосно-змішувального вузла. При необхідності, до початку монтажу теплої підлоги, ми робимо підготовку подушки та укладання утеплювача, а після монтажу труби закриваємо це все напівсухою або сухою стяжкою.

Системи автоматики, датчики, елементи управління

Залежно від типу опалення приватного будинку чи комерційного об'єкта та обраного способу його реалізації, ми робимо монтаж та налаштування додаткових складових опалювальної системи.

Перевірка системи опалення на герметичність, опресовування

Для перевірки герметичності та якості монтажу, наші фахівці проводять заправку опалювальної системи повітрям або теплоносієм під надлишковим тиском. При допустимому рівні падіння тиску і відсутності протікання, опресовування вважається завершеною. В іншому випадку ми усуваємо недоліки, що призводять до порушення герметизації опалення.

Пусконалагоджувальні роботи, настройка

Фінальний етап монтажу опалення - запуск системи, який ми супроводжуємо налаштуванням пристроїв управління, котла та іншого обладнання для досягнення рівномірного нагріву всіх елементів опалення.

Монтаж труб опалення

Ми робимо монтаж труб опалення та водопостачання таким чином, щоб компенсувати температурні подовження труби, встановлюючи спеціальні компенсатори в місцях вигинів труб. Визначення розміру ділянки-компенсатора проводиться в залежності від показників температурного подовження матеріалу, загальної довжини ділянки, температурного режиму та діаметра трубопроводу. Також, враховуючи обчислений параметр компенсації, підбирається розташування опорних елементів труб.

Якщо монтажна схема опалення Вашого будинку вимагає додаткового захисту труб опалення та водопостачання від провисання та деформації, ми додатково зміцнюємо систему спеціальними фіксують жолобами.

Для якісного монтажу труб в кутах приміщень ми використовуємо спеціальний трубозгин або робимо ручне згинання труби, якщо це допустимо.Методи, які використовують наші фахівці при укладанні труб та їх згинанні, дозволяють гарантувати захист труб від пошкоджень та робити згинання труб не порушуючи параметри мінімально допустимих радіусів вигину.

Вентиляція

Ми не використовуємо для монтажу труби, які мають візуальні ушкодження - складки, тріщини та навіть забруднення. При монтажі наші фахівці укладають труби без напруги та вигинів, застосовуючи для їх фіксації тільки спеціалізовані інструменти. При монтажі опалення ми також виключаємо контакт неізольованих труб з гострими краями необроблених отворів і т.п.

Всі елементи, що вимагають розрізання (труби радіаторного опалення, теплої підлоги, гарячого водопостачання тощо) обрізаються строго під прямими кутами та згодом піддаються калібруванню, а згинання робляться спеціальними інструментами або вручну, якщо це допустимо виробником матеріалів.

Перевірка монтажу

Вентиляція

Для перевірки якості монтажу опалювальної системи ми робимо ряд випробувань, покликаних виявити будь-які приховані недоліки опалювальної системи та дозволяють усунути їх до здачі об'єкта в експлуатацію.

Головним етапом перевірки працездатності опалення та її перевірки на герметичність є процедура опресовування. При її проведенні наші фахівці підключають до системи опалення спеціальний опресовувальний апарат, який дозволяє створити надлишковий тиск, що значно перевищує робочі показники.

Підтримка високого тиску триває від пів години (при попередній перевірці) до декількох годин, протягом яких ми здійснюємо спостереження, робимо візуальний контроль всіх складових системи опалення та здійснюємо пошук протікання. Проведення опресування дозволяє нам гарантувати надійність монтованих інженерних систем.

Використання датчиків тиску з вимірювальним діапазоном змін до 0.1 бар дозволяє нам оперативно помітити зниження тиску при опресовуванні.

Безкоштовний розрахунок вартості робіт

Складемо детальний кошторис на встановлення опалення, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте +380679200236, +380501625985 або залиште свої дані - ми Вам передзвонимо.

Часто задавані питання

Хто буде моєю контактною особою?
За Вашим об'єктом буде закріплений персональний менеджер і інженер, які будуть повністю контролювати хід робіт - від початкового етапу розрахунків до фінальної здачі робіт та запуску обладнання. Також Ваш менеджер буде доступний і після завершення монтажних робіт, якщо його допомога знадобиться в експлуатації обладнання.
Як я можу бути впевнений, що від мене не приховають дефекти системи?
Яку відповідальність Ви несете за неякісні матеріали та обладнання?
Чи можуть монтажники на об'єкті просити у мене гроші за невраховані роботи?
Як я зможу контролювати хід робіт дистанційно?
Хто прибирає сміття після закінчення робіт?
Як контролюється якість обладнання та матеріалів?
Для виконання робіт ми використовуємо тільки перевірене обладнання, закуплене безпосередньо у виробників або представників закордонних компаній в Україні. Ми ретельно перевіряємо наявність необхідних сертифікатів, гарантійних талонів і в обов'язковому порядку перевіряємо якість матеріалів при закупівлі. Додаткову перевірку все обладнання проходить на етапі монтажу та пусконалагоджувальних робіт.
Які додаткові витрати можуть виникнути понад затверджені в кошторисі?
Яку відповідальність Ви несете в разі недотримання термінів здачі робіт?
Як я зможу контролювати якість прихованих робіт - укладання теплої підлоги в бетонну стяжку?
Як проводиться внутрішній контроль якості робіт?
Чи можуть проводитися роботи взимку?

Наші телефони

Графік роботи

 • Пон. - П'ят.
 • Субота
 • Неділя
 • 09.00 - 19.00
 • 09.00 - 15.00
 • вихідний