Монтаж систем вентиляції приміщень

Проєктування та встановлення систем вентиляції

Для чого потрібна вентиляція?

Для нормального та повноцінного функціонування організму будь-якої людини, їй потрібне свіже та чисте повітря. У наш час це питання актуальне як ніколи. Заходячи в супермаркети, великі будівельні магазини, а так само й в офіси чи квартири, ми спостерігаємо таку картину, як сонного виду касира або працівника офісу, які сидять і в буквальному сенсі слова засипають на робочому місці.

Причина такої поведінки організму людини - недостатня кількість свіжого повітря в приміщенні. Для однієї людини в закритому приміщенні, яка знаходиться в стані спокою чи роботи за письмовим столом, потрібно 30 кубічних метрів свіжого повітря на годину. Для прикладу візьмемо приміщення - невеликий офіс 20 м2 з висотою стель 3 метри. В офісі працює 4 людини - а це означає що для 4-х осіб в такому приміщенні повинен відбутися повітрообмін 120 м3 на годину, при тому що приміщення вміщує лише 60 м3.

Обмін повітря в приміщенні вимірюється в кратності. В нашому конкретному випадку мінімальний повітрообмін повинен відбутися двічі на годину - значить дворазовий. Це мінімум для того, щоб людина не дихала тим повітрям який видихнув його сусід по офісу. І це без урахування офісної техніки. Звідси такий сонний стан людини - замість свіжого повітря ми вдихаємо CO2.

Вентиляція
Вентиляція

Що ж роблять люди на робочих місцях які не маючи такої всім потрібної системи вентиляції? Вони провітрюють приміщення - це єдиний вихід у подібній ситуації. Але провітрювання приміщення зовсім мало і дуже часто чуємо таке: мене протягнуло в офісі... Та і провітрювати кожну годину ніхто точно не буде - це створює дискомфорт - комусь холодно, комусь жарко і т.п.

Для цього й існують системи вентиляції. Мало того, вони прописані на законодавчому рівні та зобов'язують роботодавця дотримуватися норм і приписів - не забувайте про це нагадати вашому начальству. А люди, які проживають в котеджах і які думають, що коли вони провітрюючи свої будинки створюють собі комфорт, сильно помиляються. У приватному будинку вентиляцію потрібно робити в санвузлах, на кухні і як мінімум в тих приміщеннях, де ви спите.

Провітрювання це добре, але ви повинні розуміти, що ви не зможете повноцінно здійснювати повітрообмін в будинку, квартирі чи офісі - існує різна погода, температурні режими... Системи ж вентиляції забирають відпрацьоване повітря і подають свіже, і роблять це постійно, безшумно та комфортно. Без їжі людина може прожити 10-12 днів, без води 7 днів, скільки людина може прожити без повітря? 1-2 хвилини...

Проєктування систем вентиляції

Для створення ефективної системи примусової вентиляції - системи вентиляції, в якій повітрообмін відбувається за допомогою активного вентиляційного обладнання - наші фахівці проводять ряд необхідних обчислень, на підставі яких створюється пакет проєктної документації, що містить в собі візуалізацію проведення вентиляційних каналів та розміщення необхідного устаткування.

Отримане проєктне рішення, запропоноване нашими інженерами, являє собою оптимальну як з технічної, так і з економічної точки зору систему, відповідну чинним нормам законодавства, вимогам безпеки, типу приміщень та побажанням замовника.

За відправну точку проєктування береться розрахунок повітрообміну по приміщеннях об'єкта і проведення аеродинамічних розрахунків. При проєктуванні системи рекуперації тепла крім обчислень, пов'язаних з рухом повітря, наші інженери розраховують тепловтрати будівлі та потужність передбачуваної або вже встановленої опалювальної системи.

Вентиляція
Вентиляція

При проєктуванні також враховується зручність подальшого обслуговування системи вентиляції - сервісного обслуговування, заміни фільтрів або окремих елементів системи. Також в процесі проєктування враховується шум та вібрація вентиляційної системи, відповідно до яких підбираються шумопоглинаючі елементи та матеріали, які мінімізують виникнення вібрації.

На етапі створення списку необхідного обладнання та матеріалів, ті елементи системи вентиляції, які не будуть приховані при проведенні подальших оздоблювальних робіт (наприклад, решітки вентиляційних каналів), підбираються відповідно до Ваших побажань або дизайн-проєкту приміщення.

Встановлення вентиляційних систем при малих обсягах робіт, які не потребують попереднього проєктування, в будь-якому випадку проводиться нашими фахівцями відповідно до чинних будівельних норм, які діють на території України.

Монтаж вентиляції

Монтаж системи вентиляції виконується за заздалегідь розробленим проєктом або монтажною схемою вентиляційного устаткування (припливних, припливно-витяжних або витяжних установок), розведення та фіксація гнучких або жорстких повітроводів, монтаж канальних, дахових або радіальних вентиляторів, установку грат та дифузорів, монтаж і налагодження автоматики, датчиків, шумоглушників, фільтрів та іншого.

На початковому етапі монтажу наші фахівці проводять підготовчі роботи в приміщенні, здійснюють доставлення необхідного обладнання, матеріалів (вентиляційних каналів, решіток, дефлекторів, різних скоб, кріпильних елементів, хомутів, труб та утеплювачів) і інструментів, здійснюють попередню розмітку для монтажу каналів. При необхідності проведення вентиляційних каналів через стіни та перекриття, проводиться підготовка необхідних отворів. Все обладнання, яке потребує електроенергію для своєї роботи, підключається до електромережі будинку.

Після монтажу в обов'язковому порядку здійснюється перевірка системи вентиляції. І тільки після того, як встановлена ​​система пройде всі наші суворі перевірки та контроль, ми здійснюємо здачу системи в експлуатацію, з демонстрацією її працездатності, рекомендаціями по експлуатації, налаштуванню та обслуговуванню.

При монтажі вентиляції в недавно побудованих дерев'яних будинках, які дають згодом усадку, все повітроводи та обладнання монтується таким чином, щоб компенсувати зміну геометрії приміщень при усадці будинку.

Вентиляція

Що ми пропонуємо

Монтаж припливно-витяжної вентиляції

Припливно-витяжна вентиляція являє собою оптимальну для більшості приватних будинків та комерційних приміщень систему, в якій за допомогою одного типу обладнання повітря примусово подається в приміщення, а за допомогою іншого - так само примусово відводиться назовні. Весь рух повітря при цьому відбувається по повітроводах.

Повітроводи можуть бути виконані як у вигляді класичних жорстких металевих каналів, так і в сучасному форматі гнучких гофрованих труб. Припливно-витяжна вентиляція абсолютно автономна, на її роботу не впливає тиск повітря, його температура, наявність або відсутність вітру або опадів. Припливно-витяжну установку можна доповнити рекуператором, що відповідає за передачу тепла.

Припливна-витяжна система працює практично цілодобово, створюючи правильний повітрообмін, такий необхідний для функціонування нашого організму.

Монтаж припливної вентиляції

Як і випливає з назви, припливна вентиляція примусово нагнітає потік повітря з навколишнього середовища в приміщення. При цьому відведення повітря відбувається природним шляхом через витяжні канали.

Організація системи примусової припливної вентиляції може виступати в ролі бюджетного компромісного рішення між монтажем повноцінної припливно-витяжної системи та природною вентиляцією.

Досить великий асортимент обладнання припливної вентиляції дозволяє розширити функціонал системи шляхом установки додаткових фільтрів очищення повітря або систем його підігріву.

Монтаж витяжної вентиляції

Основне завдання системи витяжної вентиляції - відведення використаного повітря з приміщень, таких як ванна кімната, санвузол, кухня і т.п. У системах такого роду основне навантаження беруть на себе потужні вентилятори, які забирають повітря витяжними повітроводами.

Витяжна вентиляція за сучасними нормами безпеки може бути встановлена ​​виключно для відведення невеликого обсягу повітря. В іншому випадку її використання може призвести до нестачі повітря та кисню в приміщенні, що негативно відіб'ється на здоров'ї людей, які знаходяться в ньому.

Команда фахівців компанії «Ремонт оселі» може провести монтаж припливно-витяжної вентиляції, припливної вентиляції або витяжної вентиляції швидко та з мінімальними витратами, як часу, так і коштів. Ми здійснюємо монтаж систем вентиляції «під ключ». Щоб розрахувати вартість послуг та дізнатися всі нюанси монтажу ефективної системи примусової вентиляції, зверніться за допомогою до наших менеджерів телефоном або через спеціальну форму на сайті. Ми гарантуємо проведення робіт в максимально стислі терміни та з дотриманням високого стандарту якості, причому при будь-якої складності виконуваних робіт. Ви також можете звернутися до фахівців нашої компанії й для обслуговування своєї техніки.

Безкоштовний розрахунок вартості робіт

Складемо детальний кошторис на монтаж систем вентиляції приміщень, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте +380679200236, +380501625985 або залиште свої дані - ми Вам передзвонимо.

Часто задавані питання

Хто буде моєю контактною особою?
За Вашим об'єктом буде закріплений персональний менеджер і інженер, які будуть повністю контролювати хід робіт - від початкового етапу розрахунків до фінальної здачі робіт та запуску обладнання. Також Ваш менеджер буде доступний і після завершення монтажних робіт, якщо його допомога знадобиться в експлуатації обладнання.
Як я можу бути впевнений, що від мене не приховають дефекти системи?
Яку відповідальність Ви несете за неякісні матеріали та обладнання?
Чи можуть монтажники на об'єкті просити у мене гроші за невраховані роботи?
Як я зможу контролювати хід робіт дистанційно?
Хто прибирає сміття після закінчення робіт?
Як контролюється якість обладнання та матеріалів?
Для виконання робіт ми використовуємо тільки перевірене обладнання, закуплене безпосередньо у виробників або представників закордонних компаній в Україні. Ми ретельно перевіряємо наявність необхідних сертифікатів, гарантійних талонів і в обов'язковому порядку перевіряємо якість матеріалів при закупівлі. Додаткову перевірку все обладнання проходить на етапі монтажу та пусконалагоджувальних робіт.
Які додаткові витрати можуть виникнути понад затверджені в кошторисі?
Яку відповідальність Ви несете в разі недотримання термінів здачі робіт?
Як я зможу контролювати якість прихованих робіт - укладання теплої підлоги в бетонну стяжку?
Як проводиться внутрішній контроль якості робіт?
Чи можуть проводитися роботи взимку?

Наші телефони

Графік роботи

  • Пон. - П'ят.
  • Субота
  • Неділя
  • 09.00 - 19.00
  • 09.00 - 15.00
  • вихідний