Монтаж систем водопостачання

У приватних будинках, котеджах, квартирах та на комерційних об'єктах

Водопостачання для приватних будинків та комерційних об'єктів

Однією з головних систем, необхідних сучасному приватному будинку, міській квартирі або офісній будівлі, є система гарячого та холодного водопостачання. Система водопостачання дозволяє забезпечити комфорт проживання і забезпечує мешканців чи співробітників питною водою та водою для побутових потреб.

Щоб система водопостачання функціонувала справно довгі роки, наші інженери ретельно проєктують системи водопостачання, а працівники якісно здійснюють її монтаж. Підсумковий же склад робіт і кількість використовуваних матеріалів та устаткування безпосередньо залежить від того завдання, яке необхідно вирішити за допомогою системи водопостачання.

Якщо Вам потрібно монтаж водопостачання в будинку для літнього проживання або на дачі, з мінімальними вимогами щодо якості води та без потреби в установці котельного обладнання для нагріву води, досить буде організувати водозабір на ділянці, підвести воду до будинку і розвести її по всіх точках споживання, використовуючи мінімально необхідну кількість обладнання.

Вентиляція
Вентиляція

Якщо ж мова йде про повноцінну організації водопостачання в будинку для постійного проживання, система водопостачання може містити безліч елементів, що дозволяють, наприклад, отримувати питну воду прямо з крана шляхом фільтрації або організовувати систему циркуляції гарячої води таким чином, щоб при відкритті будь-якого крана відразу отримувати воду необхідної температури та зберігати її тиск і температуру незмінною, навіть при одночасному відкритті інших кранів.

На відміну від багатоквартирних будинків водопостачання приватного будинку або окремо стоячої будівлі (складського, торгового, офісного чи виробничого призначення) організовують та обслуговують самостійно. Монтаж системи внутрішнього водопостачання в цьому випадку наші фахівці здійснюють шляхом встановлення обладнання, що відповідає за подачу, рух, очищення та нагрівання води. Отримувати ж воду можна як з магістрального водопроводу, так і з колодязів та свердловин.

Систему водопостачання ми проєктуємо таким чином, щоб задовольняти всі потреби в холодній та гарячій воді, воді для побутової техніки (пральних, посудомийних машин), сантехнічних приладів (душових, унітазів, ванн, мийок, раковин і т.д.) та господарських потреб (організації системи поливу, водопостачання лазні та інше). А якісний монтаж систем водопостачання і водовідведення, виконаний нашими фахівцями, забезпечать стабільний напір води та виключить появу протікання.

Монтаж водопроводу

У більшості приватних будинків монтаж водопроводу наші технічні фахівці починають, як правило, від точки водозабору, поступово розводячи та монтуючи труби водопроводу до точок споживання води в будинку.

Для монтажу в більшості заміських будинків ми використовуємо металопластикові або поліпропіленові труби. При їх монтажі наші інженери застосовують спеціальний метод пайки, який дозволяє з'єднати труби абсолютно герметично. Для з'єднання пластикового водопроводу з металевими елементами ми використовуємо надійні запірні елементи та фітинги.

Менш популярні у наших замовників матеріали водопроводу - мідь і сталь. При монтажі сталевого водопроводу ми використовуємо нарізку різьблення та застосовуємо традиційне зварювання. Сам же сталевий водогін з часом піддається корозії, що негативно позначається на безпеці експлуатації системи водопостачання. Мідні ж трубопроводи позбавлені цього недоліку, проте рідко використовуються для монтажу водопроводу в приватних будинках через високу вартість.

Вентиляція

Особливості монтажу водопроводу:

Якщо схема системи водопостачання вимагає можливості зливу води (що актуально для будинків сезонного проживання, які вимагають «консервації» на зиму), монтаж труб ми виконуємо під невеликим нахилом і додатково здійснюємо монтаж зливних кранів.

Монтаж водопроводу наші фахівці проводять таким чином, щоб його зручно було обслуговувати та ремонтувати при необхідності - відступаючи комфортні відстані від стін і розміщуючи запірні елементи та вентилі так, щоб залишити до них вільний доступ.

Необхідний діаметр труб підбирається нашими інженерами на початковому етапі розрахунків та проєктування. Чим більша довжина у лінії водопроводу, тим більший діаметр повинен бути у труб. При монтажі водопроводу методом колекторної розводки труб, діаметр труб ми підбираємо виходячи з загальної витрати води в будинку.

З чого складається повноцінна система водопостачання

Джерело води: свердловина, колодязь або трубопровід

Вибір джерела води напряму залежить від ділянки, на якій знаходиться будівля. При проходженні через або біля неї центрального трубопроводу існує можливість приєднання до нього для налагодження водопостачання. При організації автономного ж джерела системи водопостачання, важливим фактором для вибору типу свердловини є: склад ґрунту, розташування водоносного шару, глибина залягання води, наявність великих каменів, які можуть завадити бурінню і т.п.

Труби водопостачання

За допомогою труб ми здійснюємо підведення води до будівлі та розведення системи гарячого і холодного водопостачання за всіма споживачами води. Щоб наші проєктувальники могли грамотно та ефективно спроєктувати розводку труб по приміщеннях будівлі, на етапі формування технічного завдання необхідно мати хоча б приблизно уявлення про майбутнє розташування сантехнічних приладів в будівлі та розташування побутової техніки, що використовує воду. Для холодного водопостачання використовуються труби з металу, металопластику або поліпропілену. Для гарячого водопостачання ми використовуємо армовані труби.

Водорозетки

Водорозетки - вид сучасної арматури, яка широко використовується в будівництві. Це спеціальні елементи, за допомогою яких здійснюється підключення сантехнічних приладів до труб водопостачання.  Наші інженеру встановлюють водорозетки, як правило, на етапі розведення труб, а монтаж сантехнічних приладів та підключення до водорозеток побутової техніки здійснюється вже після чистової обробки будинку.

Помпа

Щоб вода подавалася в будинок від джерела і доходила до всіх точок водоспоживання, наші технічні фахівці підбирають помпи правильної потужності. Вибір помпи проводиться за розрахунками всієї системи водопостачання, з урахуванням використовуваного джерела води. Оскільки якість і стабільність роботи помпи безпосередньо впливає на всю систему водопостачання будинку, ми встановлюємо тільки перевірене та надійне обладнання від європейських виробників. Помпи ми можемо встановлювати безпосередньо в будинку, монтувати зануреними у воду всередині свердловини або розташовувати в кесоні - спеціально обладнаній бетонній ямі.

Накопичувальний бак (гідроакумулятор)

Включення в систему водопостачання спеціального бака - гідроакумулятора, дозволяє за рахунок запасу води, який міститься в баку, мінімізувати цикли включення і виключення помпи, продовживши тим самим термін її служби та забезпечити максимально швидку подачу води при включенні крана. Місткість гідроакумулятора підбирається нашими інженерами в залежності від обсягу всієї системи водопостачання та кількості водоспоживачів. Помпа, гідроакумулятор і реле, що відповідає за включення та виключення помпи, складають так звану насосну станцію.

Елементи захисту, автоматика

Захисні елементи ми встановлюємо для запобігання від виходу з ладу помпи та інших складових системи водопостачання, при падінні рівня води нижче допустимого.

Фільтри

В системі водопостачання ми встановлюємо, як мінімум, фільтри механічного очищення, які забезпечують очищення води від сторонніх елементів - піску, дрібної фракції та іншого забруднення. Це допомагає уникнути механічних пошкоджень всього обладнання. Для очищення води від різних домішок, після проведення аналізу якості води, додатково нами підбираються і спеціальні фільтри. А правильно підібрана система фільтрів дозволяє очистити воду до якості питної.

Устаткування для нагріву води

Для отримання гарячої води ми монтуємо або окреме водонагрівальне обладнання, або підключаємо опалювальний котел. Двоконтурні котли дозволяють одночасно здійснювати нагрів води та розігрівати теплоносій для системи опалення. Одноконтурні котли здатні нагрівати тільки теплоносій. Для отримання гарячої води до одноконтурного котла ми додатково підключаємо бойлер непрямого нагріву, в якому вода нагрівається за допомогою теплоносія, який проходить через бойлер від котла. Система з одноконтурного котла та бойлера непрямого нагріву - найбільш поширений і зручний варіант гарячого водопостачання, що дозволяє за рахунок великої місткості бойлера забезпечувати значний обсяг гарячої води.

Водорозподільне обладнання

Здійснювати розведення системи водопостачання в будівлі наші фахівці можуть як класичним методом, за допомогою послідовного підключення труб до точок споживання води, так і за допомогою сучасного водорозподільного обладнання - колекторів. Водорозподільний колектор являє собою пристрій, від якого до кожного сантехнічного приладу підводяться окремі труби. Наявність колектора дозволяє найбільш ефективно експлуатувати систему водопостачання будинку, при необхідності ремонту або монтажу сантехнічних приладів відключати водопостачання окремо взятих ліній подачі води, забезпечувати постійний тиск води, навіть при одночасному включенні її подачі з декількох кранів. Колекторна розводка водопостачання відрізняється максимальною зручністю при експлуатації та обслуговуванні системи водопостачання будинку, але для її організації потрібна більша, в порівнянні з традиційною розводкою, кількість труб.

Запірні та з'єднувальні елементи, фітинги та клапани

Щоб система водопостачання будинку працювала надійно і стабільно, виключалася поява різних протікань, ми використовуємо тільки якісні з'єднувальні елементи та робимо монтаж труб за допомогою професійних інструментів, за технологіями рекомендованими виробниками труб водопостачання. Від якості та надійності монтажу запірних та з'єднувальних елементів безпосередньо залежить збереження чистової обробки приміщень.

Елементи системи водовідведення

Необхідна складова системи водопостачання - система водовідведення (каналізація), за допомогою якої відбувається відведення використаної води. Крім труб (водопостачання та каналізації) система водовідведення містить пристрій, що відповідає за збір або фільтрацію відходів - локально-очисні споруди (ЛОС) або септик.

Безкоштовний розрахунок вартості робіт

Складемо детальний кошторис на монтаж систем водопостачання, відповімо на всі ваші запитання. Зателефонуйте +380679200236, +380501625985 або залиште свої дані - ми Вам передзвонимо.

Часто задавані питання

Хто буде моєю контактною особою?
За Вашим об'єктом буде закріплений персональний менеджер і інженер, які будуть повністю контролювати хід робіт - від початкового етапу розрахунків до фінальної здачі робіт та запуску обладнання. Також Ваш менеджер буде доступний і після завершення монтажних робіт, якщо його допомога знадобиться в експлуатації обладнання.
Як я можу бути впевнений, що від мене не приховають дефекти системи?
Яку відповідальність Ви несете за неякісні матеріали та обладнання?
Чи можуть монтажники на об'єкті просити у мене гроші за невраховані роботи?
Як я зможу контролювати хід робіт дистанційно?
Хто прибирає сміття після закінчення робіт?
Як контролюється якість обладнання та матеріалів?
Для виконання робіт ми використовуємо тільки перевірене обладнання, закуплене безпосередньо у виробників або представників закордонних компаній в Україні. Ми ретельно перевіряємо наявність необхідних сертифікатів, гарантійних талонів і в обов'язковому порядку перевіряємо якість матеріалів при закупівлі. Додаткову перевірку все обладнання проходить на етапі монтажу та пусконалагоджувальних робіт.
Які додаткові витрати можуть виникнути понад затверджені в кошторисі?
Яку відповідальність Ви несете в разі недотримання термінів здачі робіт?
Як я зможу контролювати якість прихованих робіт - укладання теплої підлоги в бетонну стяжку?
Як проводиться внутрішній контроль якості робіт?
Чи можуть проводитися роботи взимку?

Наші телефони

Графік роботи

  • Пон. - П'ят.
  • Субота
  • Неділя
  • 09.00 - 19.00
  • 09.00 - 15.00
  • вихідний